Зустріч з компанією ТОВ “КЕРНЕЛ”

Сьогодні студенти 3 курсу групи МТЕ-31, які навчаються за освітньою програмою «Міжнародна торгівля зерном», прийняли участь у  зустрічі з компанією ТОВ “КЕРНЕЛ”. Тема зустрічі «Open Agro University: отримай можливість працювати в найкращій агрокомпанії України».

З напутнім словом перед учасниками заходу виступив ректор академії Богдан Вікторович Єгоров з напутнім словом, який наголосив, що світ постійно змінюється, модернізується, тому ринок праці потребує все більше нових висококваліфікованих кадрів. Сучасний роботодавець все більше приділяє уваги практичним навичкам та вмінням молодого фахівця.

Такі заходи є дуже актуальними для здобувачів освіти на старших курсах навчання, адже розкривають широкі горизонти для проходження технологічних та переддипломних практик, проведення науково-дослідних робіт. Студенти ознайомилися з вимогами реального роботодавця, що допоможе їм поглибити свої теоретичні знання, закріпити, вдосконалити та модернізувати практичні навички. Також отримують психологічну підготовку «м’якого» подолання страху першого робочого місця, зменшення періоду адаптації до нового робочого місця й роботи у колективі.