Круглий стіл «Інноваційно-інвестиційне проектування у підприємництві, міжнародній торгівлі та біржовій діяльності»

На кафедрі управління бізнесом 7 квітня 2021 р. відбулись визначні події – традиційний шостий весняний круглий стіл «Інноваційно-інвестиційне проектування у підприємництві, міжнародній торгівлі та біржовій діяльності» і конкурс молодіжних старт-апів і проектів «Від «start-up» до реального проекту: бачення наукової молоді», які  є урочистими завершальними заходами Третьої Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції Одеської національної академії харчових технологій  «Актуальні аспекти соціально-економічного розвитку України: погляд молоді».

В заходах прийняли участь студенти коледжів, бакалаври, магістри, аспіранти,  викладачі закладів вищої освіти, фахівці з бізнес-освіти і просування інновацій, представники бізнесу і громадських організацій. Партнерами події традиційно виступив Інститут проблем ринку і економіко-екологічних досліджень НАН України, ГО “Інститут соціально-економічних інновацій” і вперше – Міжнародна школа підприємництва (ISE).

В цьому році свої роботи наділслала молодь з різних куточків України (від Львову і Київа до Одеси і Миколаїва), Білорусі та Польщі. Попередньо членами жюрі було відібрано кращі бізнес-ідеї, старт-апи та проекти і презентовано їх під час заключної частини конкурсу. Вони охоплювали різні сфери бізнесу, майже всі сектори економіки, тому номінацій вийшло багато.

Колектив кафедри дякує всім учасникам, які прийняли участь в круглому столі і конкурсі, запрошеним і гостям та сподіваємось, що в наступному році виникнуть нові ідеї, старт-апи знайдуть своє впровадження, а проекти розвиватимуться.

Радіємо, що в нас така талановита молодь, і запрошуємо однодумців приєднуватися!

Буклет програми круглого столу і конкурсу