МІЖВУЗІВСЬКА НАУКОВА СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ 2017 – СЕКЦІЯ УПРАВЛІННЯ БІЗНЕСОМ

Весняна пора в ОНАХТ характеризується багатьма студентськими заходами. Одним з таких стала традиційна міжвузівська студентська конференція секції управління бізнесом, яка відбулася 28 березня 2017 року.

Початок конференції був відзначений дружніми привітаннями учасників та гостей з боку наукового керівника секції управління бізнесом, завідувача кафедри управління бізнесом, д.е.н., доц. Басюркіної Н.Й. та секретаря доц. Бровкіної Ю.О., що одразу дозволило створити теплу атмосферу в аудиторії. Басюркіна Н.Й. зробила стислий екскурс з історії розвитку кафедри, ознайомила з її науковими надбаннями, представила викладачів кафедри. Окрім традиційних учасників конференції − студентів ОНАХТ, учасниками також стали представник з Грузії та студенти одеських технікумів.

Характерними особливостями наукових доповідей було використання яскравих презентацій, які допомагали більш детально ознайомити слухачів з великою кількістю статистичної інформації, притаманної економічним дослідженням. Тематика наукових розробок торкалася актуальних економічних завдань сьогодення. Так, перший доповідач, гість із сонячної Грузії студент-магістр Давід Берідзе (науковий керівник д.е.н., доц. Басюркіна Н.Й.), зосередив увагу присутніх на проблемах агропромислових формувань в Україні. Науково обґрунтовані висновки Давіда, спиралися на раціональні розрахунки, схеми та алгоритми, що підсилювало актуальність даної проблематики.

Студенти технікуму газової та нафтової промисловості ОНАХТ Ляліна Анастасія та Буяльська Ганна (наукові керівники викладач вищої категорії Березовська Л.В. та викладач ІІ-ї категорії Дурбалова Н.І.) презентували доповідь на тему «Інвестиції у виробництво альтернативної енергії». Дослідження охопило велике коло питань енергетичної галузі України, та створило передумови вкотре замислитися над зміною концепції її розвитку.

Проблеми розвитку оціночної діяльності в Україні розкрили у своїй доповіді студенти одеського технічного коледжу ОНАХТ Лебедева Діана та Шелепало Дмитро (науковий керівник викладач Касапова І.С.). Вони зробили наголос на конкурентних перевагах проведення оцінки для підприємств, та довели необхідність її використання у якості звичайного інструмента управління бізнесом.

Продовжили виступи студенти факультету економіки, бізнесу і контролю ОНАХТ. Так, студенти-бакалаври Бєлали Наталія та Ганусовський Віктор (науковий керівник докторант, асистент Фомічова К.Б.) запропонували розглянути перспективи економічного співробітництва України з ЄС, розкрили можливі переваги та недоліки таких відносин для харчової промисловості України. Студентка 3-го курсу Шикунова Катерина (науковий керівник докторант, асистент Фомічова К.Б.), зосередила увагу присутніх на проблемах ринку цукру в Україні, довела їх вагому значущість в контексті розвитку всієї харчової промисловості України.

Окрім традиційних виступів, на конференції були представлені також стендові доповіді студентів спеціальності управління бізнесом: студент-магістр Акопянц О. (науковий керівник д.е.н., доц. Басюркіна Н.Й.), студент-магістр Савчіц В. (науковий керівник доц. Крупіна С.В.), студенти-спеціалісти Непомняща Ю. та Архіпова Н. (науковий керівник доц. Свістун Т.В.), студенти-бакалаври Мельничук О. та Шульга В. (науковий керівник доц. Бровкіна Ю.О.)

Конференція завершилася урочистим нагородженням її учасників сертифікатами та пам’ятними подарунками від кафедри управління бізнесом. По закінченню конференції відбувся традиційний святковий фуршет, який запам’ятався жвавою дискусією учасників конференції та викладачів кафедри управління бізнесом з приводу роз’вязання найгостріших проблем українського бізнесу.

Секретар секції управління бізнесом доц. Бровкіна Ю.О.